O nas

SPECJALISTYCZNY SKLEP CB KONEKTOR
Idea firmy KONEKTOR narodziła się ponad 2 lata temu i była wynikiem wieloletniej pasji łącznością radiokomunikacyjną i nowoczesnymi formami handlu. Jakkolwiek powyższe połączenie wydaje się brzmieć niecodzienne, to znakomicie sprawdza się w praktyce.

Bierzemy wszystko to co najlepsze w handlu internetowym – szybkość dostawy, szeroką dostępność towarów i akcesoriów, łatwość zakupów i łączymy z naszą wiedzą, doświadczeniem i pasją do łączności CB.

Efekt to KONEKTOR – sklep, który najszybciej w Polsce połączy Cię z Twoim wymarzonym sprzętem CB.

SALON SPRZEDAŻY
W listopadzie 2011 otworzyliśmy nowy salon sprzedaży - Łódź, ul. Brukowa 16. Jest to największy sklep specjalistyczny CB w Polsce .


DOCELOWA GRUPA KLIENTÓW CB KONEKTOR
Oferta sklepu specjalistycznego KONEKTOR skierowana jest do osób, które, cenią sobie uczciwą politykę cenową sprzedawcy, oczekują komfortowej atmosfery podczas zakupów z możliwością przetestowania sprzętu, wymagają fachowej wiedzy sprzedawców oraz kompleksowej obsługi sprzedażowej jak i posprzedażowej.


CO WYRÓŻNIA SKLEP KONEKTOR CB?
- spersonalizowane usługi na rzecz Klienta - doradztwo, konsultacje, profesjonalny montaż, strojenie anten oraz optymalizacja parametrów sprzętu CB

- fachowa obsługa - doskonale wiemy, co sprzedajemy

- największy wybór sprzętu na pasmo CB w Polsce połączona ze stałą dostępnością towaru

- największy wybór akcesoriów do CB – aby zapewnić naszym Klientom jak najwyższy poziom wygody podczas codziennego korzystania ze sprzętu CB

- uczciwa polityka sprzedażowa - nie jesteśmy sklepem sieciowym, stąd wskazówki naszych pracowników są wolne od polityki sprzedażowej stosowanej przez masowych sprzedawców,

- uczciwa polityka cenowa - ceny w sklepie stacjonarnym są takie same jak w naszej ofercie internetowej


DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W SKLEPIE CB KONEKTOR?

Współczesny rynek sprzętu CB to nieskończenie wielka mozaika producentów, marek, produktów, symboli i standardów. Nawet najdroższy zakup najbardziej uznanych producentów nie jest gwarancją zadowolenia.

Tylko wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w branży CB pozwala na łączenie ze sobą komponentów i akcesoriów różnych marek i serii w spójną całość, która oferuje ponadprzeciętny stosunek jakości do ceny.


NASI KLIENCI
Z naszych usług korzystają firmy takie jak:

- Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie
- Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi
- TVP Katowice
- Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
- Poczta Polska
- TVP Warszawa
- TVN Warszawa
- Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi