Start

Łączność CB to nasza pasja!

Witaj na domowej stronie firmy Konektor – Radiokomunikacja. Strona ta powstała w dwóch celach:
- edukacyjnym – Baza Wiedzy
- promocyjnym – przybliżenie informacji o działalności firmy Konektor

BAZA WIEDZY
Lubimy dzielić się naszą wiedza i doświadczeniem w sprawach radiokomunikacji CB. Dlatego budujemy dział „Baza wiedzy”, który jest otwarty dla wszystkich i całkowicie BEZPŁATNY!

Nasze doświadczenie czerpiemy z codziennych kontaktów z naszymi wymagającymi Klientami – pomagamy im także na forach internetowych. W szczególności wspieramy największe forum CB w Polsce – www.cb-forum.pl. Sprawdź sam!

A wiedza? To najtrudniejsza sprawa. Ona przychodzi najtrudniej – z każdym zainstalowanym zestawem CB, naprawionym radiem, w końcu przeczytaną fachową literaturę. Dlatego udostępniamy naszą wiedzę za darmo – abyś miał pewność, że korzystasz z usług firmy, która wie!

DZIAŁALNOŚĆ KONEKTOR
Jesteśmy profesjonalistami. Dlatego niemała część naszej działalności to skomplikowane usługi takie jak autorski tuning sprzętu CB, zaawansowane instalacje samochodowe i stacjonarne oraz solidny serwis, który ściąga do nas ludzi z całej Polski. A my nigdy nie odmawiamy pomocy!

Trzon działalności firmy Konektor to sprzedaż internetowa – cieszymy się znakomitą opinią zarówno w niezależnych serwisach z opiniami dla sklepów internetowych jak i na branżowych forach, gdzie poświęcono nam oddzielne topiki, aby dzielić się pozytywnymi wrażeniami z zakupów i instalacji.

Pozdrawiam Serdecznie,
Przemek Maćczak, właściciel firmy Konektor