Peugeot Boxer wersja osobowa z plastikową zabudowa na dachu.

Kolejny nietypowy montaż w rzadko spotykanym aucie. Tym razem na warsztat trafił Peugeot Boxer w wersji przeznaczonej do przewozu osób. Dodatkowa cecha to lekko podwyższony dach, który został wykonany z tworzywa.
A to uniemożliwia montaż anteny CB.

Klient za naszą sugestią zdecydował się na długą antenę montażową LEMM AT-1700 185cm (świetna relacja cena/możliwości). Antena mocowana na uchwycie krawędziowym do maski.

Montaż anteny w tym miejscu zapewnia zasięg do ok.10 kilometrów w odbiorze i nadawaniu.

Chcemy przy tym zaznaczyć, że montaż anteny o długości 100cm i mniejszej (jak pierwotnie chciał to zrobić Klient) nie zapewniłby użytecznego zasięgu na poziomie kilku kilometrów. W aucie, które rocznie pokonuje więcej niż 100 tys. km byłoby to nieporozumieniem.

Antena współpracuje z CB radiem Lafayette Atena. Ten model znany jest z dobrych filtrów przeciwzakłóceniowych, dużych możliwości regulacji dla blokady szumów oraz świetnego tłumienia odbiornika.

W naszym serwisie można wykonać dodatkowo tuning tego radioodbiornika - wówczas otrzymujemy bardzo dobre radio średniej klasy o małych wymiarach w bardzo korzystnej cenie.
http://konektor5000.pl/index.php?p400,tuning-yosan-pro-120-lafayette-atena